12.02.2018

Fənn olimpiadalarının rayon mərhələsinin nəticələri açıqlanıb

Fevralın 4-də keçirilən Respublika fənn olimpiadalarının rayon mərhələsinin nəticələri açıqlanıb.

Saatlı rayonu üzrə bilik yarışında iştirak edən 244 şagirddən 33-ü yarımfinal turuna vəsiqə qazanıb.

Qeyd edək ki, İnformatika fənni üzrə nəticələr fevralın 14-də açıqlanacaq.

Nəticələrlə daha ərtaflı olimpiada.edu.az ünvanında tanış ola bilərsiniz.​

 

Azərbaycan dili fənni

IX sinif

 

Fatimə Şükürova / Qıraqlı kənd ümumi orta məktəb

 

Bayram Məmmədov / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb

 

X sinif

 

Ülkər Quliyeva / Gomuşçu kənd tam orta məktəb

 

Nərgiz Əliyeva / Saatlı şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

 

XI sinif

 

Nuray Rüstəmli / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb

 

Aytac Hacıyeva / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb

 

Heydər ibrahimov / Qaracalar kənd tam orta məktəb

 

Türkan Mehdizadə / Azadkənd kənd tam orta məktəb

 

Aysel İsmayılova / Varxankənd kənd tam orta məktəb

Biologiya fənni

IX sinif

 

Cahid Muradov / Saatlı şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

 

Şükufə Əhmədova / Qaracalar kənd tam orta məktəb

 

XI sinif

 

Gülsüm İmanova / Saatlı şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

Coğrafiya fənni

IX sinif

 

Bikə Cəfərova / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb

 

X sinif

 

Mamed Əliyev / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb

 

Kamandar Dadaşov / Dədə Qorqud kənd tam orta məktəb

 

Nadir Şükürlü / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb

 

Fidan Mirzəyeva / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb

 

Rüfət Cəfərov / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb

 

Əli Miriyev / Saatlı şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

 

Cavad Cəfərov / Saatlı şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

 

XI sinif

 

Kamran Kazımov / Gomuşçu kənd tam orta məktəb

 

İmran Hüseynov / Gomuşçu kənd tam orta məktəb

 

SeyidSəkinəQubadova / Saatlı şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

 

Turab Əhmədov / Gomuşçu kənd tam orta məktəb

 

Amin Rüstəmov / Gomuşçu kənd tam orta məktəb

 

Nərmin Babayeva / Saatlı şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

 

Sabir Cavadov / Saatlı şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

Fizika fənni

XI sinif

 

Məhəmmədəli Əsədov / Saatlı şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

Tarix fənni

X sinif

 

Türkan Məmmədova / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb

 

Rəsmiyyə Qurbanova / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb

 

XI sinif

 

Zeynəb Abdullayeva / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb

 

İsrayıl Hümbətov / Saatlı şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

 

Eyvaz Gözəlov / Əlisoltanlı kənd tam orta məktəb